1 Ocak 2009 Perşembe

ucuz ayakkabı,toptan ayakkabı
İstanbul bahçelievlerde 1 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.


ucuz ayakkabı
ucuz emitasyon ayakkabı
ucuz hakiki deri ayakkabı
ucuz spor ayakkabı ve binlerce ürün seçenekleriyle sizlerin hizmetinizdeyiz lütfen sitemizdeki modellerimize bakanız fiyatları bakınız bu kaliteye bu fiyat yok.


0212 652 67 02
0212 652 67 04 veya sporsponsor@hotmail.com adresimden bana ulaşa bilirsiniz.


GRUP ALTINGÜL ; BAY, BAYAN AYAKKABILARI,ÇOCUK SPOR VE KUNDURA ÇEŞİTLERİNİ YAZLIK VE KIŞLIK OLMAK ÜZERE KENDİ BÜNYESİNDE ÜRETMEKLE BERABER, PİYASA TALEBİNE GÖRE FASON OLARAK VE AYRICA MARKALI ÜRÜNLERDE BAYİLİK SİSTEMİ İLE PAZARDAKİ İHTİYACA KISA SÜREDE CEVAP VERMEKTEDİR .GRUP ALTINGÜL ; REKABETÇİ GÜCÜYLE GÜNCEL VE KALİTELİ ÜRÜNLERİ GÜNÜN MODEL VE ŞARTLARINA UYGUN OLARAK TASARLAYIP DOĞRU ZAMANDA UYGUN FİYATLARA TÜKETİCİNİN BEĞENİSİNE SUNMAKTADIR. GRUP ALTINGÜL ; AYRICA; ÇOK KISA TERMİNLERDE FİRMALARA ÖZEL ÜRÜN HAZIRLAMAKTADIR.

GRUP ALTINGÜL ;
KAMU KURUM VE KURULUŞLARI, ÖZEL SEKTÖR FİRMALARI GÜVENLİK ŞİRKETLERİ GİBİ FİRMALARA İŞ VE PERSONEL AYAKKABILARINI & ÇELİK BURUNLU AYAKKABI VE BOTLARINI İŞ TULUMU, İŞ ELBİSELERİNİ, BİLUMUM TEKSTİL VE GİYİMLERİNİ, ŞİRKET VE KURULUŞLARIN TÜM PROMOSYON MALZEMELERİNİ ÜRETMEK ÜZERE TEKLİFLER VERMEKTE, İHALE VE PAZARLIK (DOĞRUDAN TEMİN) USÜLÜ TAAHHÜT İŞLERİ YAPMAKTADIR.
KALİTE FİYAT VE ZAMANLAMA ÜÇ ANA DÜSTURUMUZDUR..!
GRUP ALTINGÜL ;
HİPER MARKETLER, ÇOK KATLI MAĞAZALARA, OUTLET ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE FABRİKA SATIŞ MAĞAZALARINA SEÇKİN ÜRÜNLERİNİ (okul ayakkabısı, spor ayakkabıları, bilumum yazlık ve kışlık ayakkabı çeşitleri) VERDİĞİ GİBİ AYRICA FİRMALARIN VE ZİNCİR MAĞAZALARIN İŞTİGAL KONUMUZLA İLGİLİ ÜRÜNLERİNE AİT REYONLARINI ÖZEL İŞLETMECİ OLARAK ÇALIŞTIRMAKTADIR.

KALİTE FİYAT VE ZAMANLAMA ÜÇ ANA DÜSTURUMUZDUR..!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder